Piękny trawnik wokół domu to marzenie wielu posiadaczy przydomowych ogrodów i ogródków. Osiągnięcie efektu puszystego zielonego kobierca wymaga wiele pracy i czasu, a także odpowiedniego nawadniania i nawożenia. Z pomocą przychodzi tu Florovit – nawóz do trawników. Prawidłowe stosowanie tego preparatu pozwoli na szybsze osiągnięcie oczekiwanego efektu, a samą trawę uczyni bardziej odporną na czynniki mechaniczne i patogeny chorobnotwórcze. 

Lata doświadczenia

Florovit Nawóz do trawników (duży wybór w sklepie online) to produkt firny z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku. Wielokrotnie nagradzany, doceniany zarówno przez użytkowników jak i  ekspertów, Lata praktyki i dopasowywania produkcji do potrzeb sprawiły, że Florovit  nawóz do trawników, stał się numerem jeden na rynku. Szeroka gama produktów dopasowanych do potrzeb, różniących się składem chemicznym oraz pH pozwala na dobranie preparatu najbardziej odpowiedniego do danego trawnika i jego aktualnej kondycji. Inne wymagania będzie mieć trawa rosnąca na gruntach piaszczystych i kwaśnych, inne murawa w przestrzeni przeznaczonej do rekreacji, a jeszcze inne trawnik pełniący wyłącznie rolę dekoracyjną i służący za tło dla większych roślin. 

Bogata oferta

Wśród produktów marki Florovit – nawóz do trawników znaleźć można preparaty przeznaczone do stosowania w określonych sytuacjach. MIędzy innymi będą to:

– Florovit  nawóz do trawników z żelazem

– Florovit  nawóz do trawników z wapniem

– Florovit  nawóz do trawników z mchem

Każdy z nich cechuje się najwyższą jakością i pozwala zarówno zaradzić bieżącym problemom trawy rosnącej w ogrodzie, jak i zapewnić roślinom profilaktykę zdrowego wzrostu i rozwoju. W trudnych przypadkach pomóc może Florovit  nawóz do trawników interwencyjny.  Wygodne opakowania w rozmiarach dopasowanych do potrzeb zapewnią właścicielom zielonych przestrzeni, możliwość kupienia ilości zaspokajającej potrzeby – od niewielkich pudełek po 25 kg worki. Wygodna i łatwa aplikacja sprawia, że przy przestrzeganiu zaleceń producenta, trawnik będzie zdrowy i gęsty, zapewniając relaks i kojącą zieleń.